top of page
Resim7.jpg

TASARIM FELSEFESİ

 

Modern yaşam tarzları Ash Interni Tasarımcılarına ilham veriyor. Nesne üretmek amaç değil. Amacımız müşterilerimize yeni bir yaşam tarzı sunmaktır. Tasarımlarımız modern yaşam tarzlarına detay, sadelik, doğallık veren dokunuşlar içermektedir.

 

 

TASARIM  ATÖLYESİ

 

Ar-Ge atölyemizin temelidir. Her ürün son derece deneyimli zanaatkarlar, endüstriyel tasarımcılar ve iç mimarlar tarafından test edilmiştir. Profesyonel bir ekiple çalışmak, birçok harika ürün yaratmamızı ve müşteri odaklı olmamızı sağlamaktadır.

 

 

STANDARDİZASYON

 

 Ash Interni'nin sürekli olarak aynı ürün standartlarını sürdürmesi çok önemli. Ar-Ge sürecinin merkezi kısmında tüm üretim aşamalarımızı belgeliyoruz. İlk eskizlerden son kullanıcı için ambalajlamaya kadar tüm süreç, standardizasyon amacıyla tüm ürünler için her zaman belgelenmiştir. Bu, Ash Interni'ye süreçten ürüne standardizasyon getiriyor.

CROCCO.jpg
Resim1.png

ÜRETİM

 

Deneyimli usta ve tasarımcılarımızın bilgi birikimiyle, akıllıca tasarlanmış mobilyalar üretiyoruz… Her detay bizim için aşılması gereken yeni bir zorluktur... Her küçük detay, her  bir ürünümüze  yeni bir ruh katığı bilinci ile hareket ederiz…

 

Kalite, üretimin merkezi olmalıdır… Ash Interni süngerden kumaşa kadar Türkiye'nin ve dünyanın her yerinden önde gelen tedarikçilerle çalışmaktadır…. Müşterilerimize akıllı çözümler sunarak insanların mobilya üretimi anlayışını değiştirmeyi amaçlıyoruz…

Resim3.png
CROCCO.jpg
Resim3.png
Resim2.png

MİSYON

 

Yaşam alanlarınız için iyi tasarlanmış mobilya çözümleri sunuyoruz. Misyonumuz döşeme ve panel grupları da dahil olmak üzere üst düzey lüks mobilya parçalarını en ekonomik şekilde yaratmaktır.

PROJELER

 

Ash Interni Business konsept, ihtiyaca, bütçeye ve tarza uygun çözümleri ile hayalleri kısa sürede gerçeğe dönüştürüyor.

Ağırlıklı olarak Türkiye, Avrupa ve Orta Doğu'da konsept projeler üzerinde çalışıyoruz. Projeniz için ürün yelpazemizden ürünler seçmeniz mümkün olduğu gibi  kendi tasarımlarınız ve talepleriniz ile ilgili  yeni ürünler geliştirebiliz.  

PİA.webp

Biz, İstanbul ve Düzce'de faaliyet gösteren uluslararası lüks mobilya üreticisi Ash Interni'yiz. Deneyimli ustalar ve tasarımcılardan gelen bilgi birikimimiz sayesinde akıllıca tasarlanmış mobilyalar yaratıyoruz. Her detay bizim için yeni bir zorluktur. Her küçük detay, her ürüne yeni bir ruh katıyor.

Kalite, üretimin ana unsuru olmalıdır. Ash Interni süngerden kumaşa kadar Türkiye'nin ve dünyanın her yerinden önde gelen tedarikçilerle çalışmaktadır. Müşterilerimize akıllı çözümler sunarak insanların mobilya üretimi anlayışını değiştirmeyi amaçlıyoruz. Yaşam alanlarınız için iyi tasarlanmış mobilya çözümleri sunuyoruz. Misyonumuz döşeme ve panel grupları da dahil olmak üzere üst düzey lüks mobilyalar yaratmaktır.

Ash Interni Business konsepte, ihtiyaca, bütçeye ve tarza uygun çözümleri ile hayalleri kısa sürede gerçeğe dönüştürüyor. Ağırlıklı olarak Türkiye, Avrupa ve Orta Doğu'da konsept projeler üzerinde çalışıyoruz. Projeniz için ürün yelpazemizden ürün seçmeniz mümkün olduğu gibi Ash Interni şirketinizin tasarımına uygun ürünler de geliştirebilir.

bottom of page