top of page

Modern yaşam tarzları Ash Interni tasarımlarına ilham veriyor…

Detayında doğallık ve sadelik barındıran organik dokunuşlar ile müşterilerimize yeni bir yaşam tarzı sunmayı  hedefliyoruz.

Ürünlerimiz son derece deneyimli zanaatkarlar, endüstriyel tasarımcılar ve iç mimarlar tarafından sizler için özenle tek tek tasarlanmaktadır.

Düzce’de konumlanan ve dünya standartlarında hizmet veren tesisimiz, profesyonel ARGE ekibimiz, müşterilerine kusursuz konforu eşsiz tasarımlar ile harmanlayarak sunmayı amaç edinmektedir.

Markamız müşterilerine  kusursuz memnuniyet ve eşsiz deneyimler yaşatmayı  amaçlamaktadır.  İlk  eskizden, son kullanıcı için ambalajlamaya kadar tüm süreç, dünya standartlarında sizler için kusursuz bir şekilde tasarlanmaktadır.

ash_12Ocak2023_63541S-min.jpg
Resim1.png

Deneyimli usta ve tasarımcılarımızın bilgi birikimiyle, akıllıca tasarlanmış ulaşılabilir fiyat seviyesinde mobilyalar üretmeyi hedefliyoruz. Sürdürülebilirlik, sürekli gelişimi ve iyileştirmeyi hedefleyen organizasyonumuzda  her zorluk  bizler için aşılması gereken yeni bir detaydır.  

MİSYON

Yaşam alanlarınız için iyi tasarlanmış mobilya çözümleri sunuyoruz. Misyonumuz döşeme ve ahşap grupları için üst düzey lüks mobilya ürünlerini en ekonomik şekilde yaratmaktır.

 

 ​PROJELER

Ash Interni Business konsept, ihtiyaca, bütçeye ve tarza uygun çözümleri ile hayalleri kısa sürede gerçeğe dönüştürüyor.

Ağırlıklı olarak Avrupa, Orta Doğu ve  Türkiye’de ki  konsept projeler üzerinde faaliyet gösteren tesisimizde,  projeleriniz için ürün yelpazemizdeki ürünler seçmeniz mümkün olabildiği gibi,  özel tasarımlara yönelik olarak da ürünler geliştirme yapılabilmektedir.  

İletişim

Konacık Mahallesi Atatürk Bulvarı No 31 Bodrum/MUĞLA TURKIYE

+90 546 513 88 14

Fenerbahçe Mah. Bağdat Cad.  No:126 Fenerbahce / İstanbul

+90 216 356 66 33

  • Instagram
  • Twitter
  • LinkedIn
bottom of page